Huzursuz Bacak Sendromunu Biorichi At Kestanesi ile aşabilirsiniz. At kestanesi, pferde baslam ya da at kestanesi kremi olarak da bilinir. Yoğun geçen bir günün ardından dinlenmek için yatağa uzandınız.Ancak bacağınızda uyuşma, karıncalanma, yanma hissi sizi rahatsız ediyor. Bu belirtiler neyin habercisi diyorsanız huzursuz bacak sendromunuz olabilir.

At Kestanesi

Huzursuz bacak sendromu uzun süre hareketsiz kalındığında veya uykuya geçme esnasında kendisini gösteriyor. Nedeni tam olarak bilinemeyen bu hastalık bacaklarda ürperme, karıncalanma, uyuşma şeklinde ortaya çıkıyor. Kişi bu rahatsızlığı gidermek için bacaklarını devamlı hareket ettirme isteği duyuyor. Uyku düzenini büyük ölçüde bozan bu hastalığın temelinde demir eksikliği, böbrek yetmezliği, eklem iltihabı hastalığı ve çe-şitli nörolojik rahatsızlıklar bulunabiliyor.

Doktor kontrolünde ilaç tedavisi ile şikayetlerin azalabil-diği hastalıkta aşırı alkol, kafein, sigara tüketimi ve stresten uzak durulması önerilivor. Biorichi At Kestanesi, Huzursuz Bacak Sendromuna karşı rahatlatıcı etkiye sahiptir.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu