Sizler de benim gibi sağlığına düşkün, düzenli spor yapan, sporu bir yaşam felsefe haline getirmiş olanlardansanız, Alaska Jel mutlaka yanı başınızda olması gereken bir ürün.

Neden mi ? Çünkü spor yaparken vücudumuzun herhangi bir bölgesine darbe almamız, ya da herhangi bir uzvumuzu incitmemiz ve bunun neticesinde de morluklarla, kas ve eklem ağrılarıyla baş başa kalmamız mümkün.

biorichi alaska jel

Biorichi Alaska Jel, işte tam da bu noktada imdadımıza yetişiyor. Ağrı duyduğumuz bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uyguladığımızda ağrı hissini hafifletiyor. Kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi ile oluşmuş olan morlukların ve şişliklerin giderilebilmesine yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan mentolün ve okaliptüsün serinletici etkisi ile ferahlatıp ve serinlik veriyor.

Peki, sadece spor yapanların mı Biorichi Alaska Jel ihtiyacı olacak?

Hayır tabii ki. Çocuklarımız, yaşlılarımız, eşimiz, dostumuz kısacası hepimiz bu tür şanssız deneyimler yaşamış veya yaşıyor olabiliriz. Öyleyse, hepimizin ecza dolabında olması gereken bir ürün olduğu konusunda hemfikir olalım.

Biorichi Alaska Jel, yalnızca benim rahatsızlıklarımı gidermekle kalmadı, annem de menopoz döneminin verdiği sıkıntı, sıcak basması sorunlarıyla başa çıkabilmek için bu ürünü kullandı. Ve gerçekten ferahlatıcı etkisi ile sıkıntısını büyük ölçüde azalttığını deneyimledi. Ayrıca kışın hepimizin sıklıkla karşılaştığı soğuk algınlığı, gribal enfeksiyonların neden olduğu ateş ve benzeri durumlarda da güvenle kullanılabilen bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Yalnız küçük uyarılarda bulunmakta fayda var. Biorichi Alaska Jel, açık yara olan bölgelerle, gözünüzle ve mukozanız ile temas ettirilmemeli, bebeklerde ve küçük çocuklarınızda  kullanılmamalı.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu