Biorichi Calendula Balzam Krem İle Çatlak Oluşumunu Önlemek Mümkün mü ?

Biorichi Calendula Balzam Krem, içeriğinde yüksek oranda Aynısafa bitki özünü içermektedir. Aynısafa bitkisinin bilimsel olarak kullanılan bir diğer adı da “calendula officinalis” tir. Halk arasında bundan başka isimlerle de anılan bu bitki insan vücudu için sayısız fayda sağladığı bilimsel çalışmalar neticesinde ispatlanınca krem formuna getirilerek kullanıma sunulmuştur.  Calendula Balsam Krem, antiseptik, nemlendirici, cildi canlandırıcı, elastikiyetini arttırıcı bir etki göstererek cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlar.

biorichi calendula krem

Biorichi Calendula Balsam Krem, cildinizde oluşması muhtemel çatlakları önlemenize yardımcı olur. Çünkü üstün nemlendirme özelliğini ve özellikle kuru, çatlamış ciltler için esneklik sağlayıcı etkisini içeriğinde barındıran harika bir destekçidir. Yüzünüzde ve ellerinizde var olan lekeleri gidermenizde yardımcı olan doğal bir kremdir. Ayrıca Calendula Balsam Krem ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyabilmeniz de mümkün. Bundan böyle cildinizi korumak, nemlendirmek, kırışıklıklara karşı önlem almak, lekelerden kurtulmak, çatlak oluşumuna karşı dirençli hale getirebilmek ve bebeksi, pürüzsüz bir cilde sahip olabilmek için, içeriğinde çokça kimyasal barındıran kremlere harcama yapmanıza gerek yok. Cildinizin tüm bu ihtiyaçlarını sadece bir kremle sağlayabilmeniz mümkün.

Evet, tek başına Biorichi Calendula Balsam Krem, antiseptik, iltihabı önleyici etkisi ile cildinizi zararlı bakterilerden korur ve onu pürüzsüz bir görünüme kavuşturmanıza yardımcı olur. Bu özellikleri sayesinde hasar görmüş, yıpranmış ciltlerin onarılmasında oldukça etkili olduğunu siz de deneyimleyebilirsiniz. Hücre yenileyici, yapılandırıcı ve onarıcı etkisi ile cildinize ihtiyacı olan bakımı siz de sağlayın yeni güne mutlu başlayın.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
WhatsApp Bilgi Hattı