Sebze Ve Meyve Yıkama Konsantresi İle Kimyasal Artıkları Yemekten Vazgeçin…

Bitkisel sebze meyve yıkama konsantresi ile vitamin deposu olan sebze ve meyvelerinizi kimyasal  kalıntıların hepsinden arındırmanız mümkün.

Ecolinn Sebze ve Meyve Yıkama Konsantresi

Yaz kış severek tükettiğimiz sebze ve meyvelerin temizliğini su ile yeterince sağlayamayabiliriz. Çünkü, bu sebze meyvelerin üretimi ve yetiştirilmesi esnasında çok çeşitli kimyasallar kullanılmakta. Parafinwax, böcek ilaçları ve gübre kalıntıları, mikrop ve bakteriler, petrokimya-yağ bazlı zirai ilaçların hemen hepsi bu sebze meyvelerin üzerinde olan kalıntılardır.

Sebze meyve yıkama konsantresi sayesinde, meyve ve sebzelerin üzerinde kalan yağlı ve mumlu tabakanın temizlenmesini sağlayıp, altında kalan bakterilerin de arındırılması ile yiyecekleriniz tüketilmeye hazır hale gelir.Sebze meyve yıkama konsantresi; sirke, nane özü, kekik özü, biberiye özü, okaliptüs özü gibi bitkilerden elde edilen organik çözücü, saf su, şeker pancarından elde edilmiş olan organik asit, mısır ve Hindistan cevizinden elde edilen aktif maddelerden yapılır.  Dolayısı ile bu sebze meyve yıkama konsantresi tam anlamıyla bitkisel, organik bir içeriğe sahip olduğundan güvenle kullanabileceğiniz bir ürün. Meyve ve sebzelerinizi tüketirken içiniz rahat olsun.

Acaba sebzelerim bakterilerden ve ilaç kalıntılarında tamamen arındı mı? Bu meyveleri çocuklarıma yedirirsem, sağlıklarını tehtid eden her hangi bir duruma yol açar mı? Gibi endişelerinize artık son verme zamanı geldi. Özellikle marul, ıspanak, tere, roka ve benzeri sebzelerin arındırılması işlemi problemli olabilmektedir. Oysa sebze meyve konsantresi kullandığınız taktirde, yani; her 1 litre su için 30 ml yani yarım çay bardağı konsantreden ilave edip 2- 3 dakika kadar bekletip daha sonra durularsanız, içiniz rahat gözünüz kapalı bir şekilde sebze meyvelerinizi afiyetle tüketebilirsiniz.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
WhatsApp Bilgi Hattı