Vücudumuzdaki vitamin, mineral ve kalsiyum gibi rezervlerin kötü yaşam koşulları neticesinde hızlı bir şekilde tükenmesi daha önce de belirttiğimiz gibi çeşitli hastalıklara davetiye çıkarıyor. Alkali su sayesinde bedenimiz yeterli mineral rezervine ulaşarak, sağlıklı ve zinde bir yaşamı garantilememizi sağlıyor, vücudumuzu ihtiyacımız olan ph dengesine kavuşturuyor.

Petra Alkali Su Damlası

Günümüz yaşam koşullarına ve beslenme alışkanlıklarına baktığımızda, neden bu kadar sık hastalandığımızı anlamak çok zor olmasa gerek. Hele bir de artık eskisi gibi organik besin maddelerini bulmakta zorlandığımızı hesaba katarsak, aslında bunun bir neden- sonuç ilişkisinden ibaret  olduğunu kabul etmeliyiz. Buna engel olabilmek bizim elimizde. Vücudumuzu alkali hale getirerek, savunma mekanizmamızı devreye sokmak, bağışıklığımızı güçlendirmek alkali su ile mümkün. Nasıl cildimizi dışarıdan dezenfekte ederek zararlı mikroorganizmaları vücudumuzdan uzaklaştırmak suretiyle hastalıklardan korunabiliyorsak, alkali su ile de vücudumuzu içten temizliyoruz, çeşitli yollardan vücudumuza giren ve enfeksiyon riski oluşturan organizmaları nötralize ederek sağlıklı yaşamın keyfini sürebiliyoruz.

Nedir bu alkali su? Alkali su, sağlıklı ve kaliteli yaşam için en gerekli olan içeceklerden biridir. Zararlı bileşenlerden arındırılıp, yüksek oksijen seviyesine ulaştırılmış, ph değeri yükseltilerek elde edilmiş, vücudumuzda biriken toksinleri etkisiz hale getirme özelliğine sahip, bağışıklığınızı güçlendirmeye yardımcı olan, dolayısıyla da bizi hastalıklara karşı koruyan bir içecektir. Özellikle de bu kış günlerinde sık soğuk algınlığına ve gribal enfeksiyonlara yakalanma riskimiz yüksek olduğu için sıklıkla tüketilmesi gereken bir içecek olduğunu belirtmekte fayda var. Savunma mekanizmamızı daha da güçlendiren bu içecek sayesinde, artık sağlığımızı tehtid eden zararlı mikroorganizmalara karşı vücudumuzu daha dirençli hale gele getirebilmemiz mümkün.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu