Cildinizin Dostu Biorichi Çay Ağacı Merhemi

Yediden yetmişe hemen hemen herkese hitap eden Biorichi Çay ağacı merhemi yara, yanık, ağız içindeki iltihaplanmalar, sinek ısırığı, böcek sokması, çıban gibi rahatsızlıklara karşı yardımcı  bir ürün.

Biorichi Çay ağacı  merhemi, alerjik cilde sahip olan kişilerin kullanımına da uygun olmakla birlikte vücudun hassas olan bölgelerinde de uygulanmasında sakınca olmayan doğanın bize sunduğu şifa kaynağıdır.

biorichi çay ağacı merhemi

Bugünlerde sıklıkla Çay ağacı merhemi telaffuzunu duyuyoruz ve birçok yararı olduğunu da sosyal medya aracılığıyla bir çoğumuz öğrenmiş durumdayız. Ancak yine de bu bitki hakkında bilgi sahibi olmak isteyen okuyucularımız için bu yazıyı hazırlamayı gerekli gördük. Çay ağacı, yassı yapraklı bir bitki olmakla beraber, Avustralya’da yetiştiriliyor. Avustralya’da halk bu bitkinin özünü, yağını çeşitli hastalıkların tedavisinde güvenle kullanıyor. İlk olarak bitkinin yapraklarını tıpkı bir çay gibi demleyip içerek birçok şifasının olduğunu fark eden yerliler, sonrasında bu bitkiye çay ağacı ismini uygun görüyorlar. Yani bilinen, bizim demleyip içtiğimiz çay ile benzerliği olduğu fikrine kapılmayın. İçeriği itibarıyla tamamen farklı bir bitki.

Çay ağacı bitkisi bugün itibarıyla merhem formuna getirilerek tüm insanların bu şifalı bitkiden faydalanabilmesi amacıyla piyasaya sürülmüş durumda. Biorichi Çay ağacı merhemi antiseptik özelliği sayesinde, öncelikle virüslere, bakterilere ve çeşitli mantarlara karşı etkili olan bir üründür. Cildinizde enfeksiyon oluşmasını önler, oluşmuş olan akne sivilce gibi iltihabi rahatsızlıkların tedavisinde etkili olan bir merhemdir.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 satin-aldakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
WhatsApp Bilgi Hattı