Biorichi Krauteröl 110 Bitki Yağı spor öncesi ve sonrasında da adaleleri rahatlatmak amacıyla kullanılabilen bir yağ. Bizi rahatsız eden ter kokularını gidermek için de, birbirinden farklı kimyasal içeren ter kokusu önleyici ürün kullanmak yerine Biorichi Krauteröl 110 Bitki Yağı ile koltuk altı, boyun, ense gibi bölgelere yağı uygulayarak sonuç alabilmemiz mümkün.

Ayrıca bulunduğumuz mekanlarda ferahlık etkisi vermesi amacıyla da aynı şekilde seyreltilip kullanılabilen mucize bir ürün.

biorichi Krauteröl 110 bitki yağı

Bugün sizi içerisinde 110 adet yağ barındıran harika bir ürün Biorichi Kroyter bitki yağı  ile tanıştırmak istiyorum. Kendim bu ürünü keşfedip olumlu etkilerini görünce sizlerle de paylaşmakta fayda gördüm. Neticede içerdiği yağların hepsi doğadan elde edilmiş bir ürün, yapay bir içeriğe sahip olmaması bile kendisine çekiyor dersem emin olun abartmış olmam. Şahsen ben, üzerimdeki yorgunluğunu, bitkinliği atabilmek için belirli periyodlarla masaj yaptırma ihtiyacı hissediyorum. Kullandığım yağların dışında arkadaşlarımdan Krauteröl 110 Bitki Yağı diye bir yağ duydum. Ve içinde tam 110 adet farklı, birbirinden şifalı yağ olduğunu görünce biraz da piyasa araştırması yaparak bu ürünü edinip denemeye karar verdim.

İtiraf etmeliyim ki, masaj sonrası hissettiklerimi kelimelere dökebilmem mümkün değil. Denemeli ve rahatlatıcı etkisini birebir tecrübe etmelisiniz. Kas ağrılarına, fıtıklara oldukça iyi gelen bir yağ karışımı. Ayrıca ağız içi iltihabi hastalıkların tedavisinde de olumlu sonuç veren bir ürün. Diş ve diş eti hastalıkları, ağız kokusu gibi problemlerin hafifletilmesinde yağ suyla seyreltilerek gargara yapmak sureti ile kullanılıyor. Eğer öksürük ve bronşit gibi hastalığa yakalanmışsanız, bu yağı göğsünüze masaj yaparak yedirip üzerini sıcak havlu ile kapatmanız sizi rahatlatmaya yetecek.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu