Hepimizin içi açılır öyle değil mi mis gibi temiz ortamlarda bulunduğumuzda. Hele ki bu ortamlar biz ev hanımlarının neredeyse vaktinin tamamını geçirdiği mutfaklar ise.

Kahvaltı ile başlayıp, keyif kahvesi ile taçlandırmış olduğumuz günlerimiz, vakit ilerledikçe bizler için çekilmez bir hal alabiliyor, günün sonu gelmeyecekmiş hissine kapılabiliyoruz yaşadığımız bazı hengamelerden ötürü.. Neyi mi kastediyorum? Tabii ki bitmek tükenmek bilmeyen temizlik seanslarını.

perla fırın ve ocak bezi

Biz hanımlar için ömür törpüsüdür tabiri caiz ise bu temizlik seansları. Eşler bir yandan, çocuklar bir yandan, diğer yandan çok sevdiğimiz dost, akraba toplantılarının ardından biz hanımlara yadigar kalan o meşhur mutfak görüntüsü. Bir bakıma savaş sonrasını andırır o çok sevdiğimiz canım mutfaklarımız öyle değil mi? Ama artık ben bu kabusu sonlandırmanın çok sağlıklı bir yolunu buldum Perla fırın ve ocak bezi ile. Evet, bu bezleri kullanarak mutfağımda hem hijyen sağlayabiliyorum hem de bir sürü farklı kimyasal içeren ürünü kullanıp bunların havaya yaydığı zararlı bileşenleri solumak zorunda kalmıyorum. Aynı zamanda Perla  fırın ve ocak bezi sayesinde ellerim de bu kimyasallarla temas etmiyor ve cildimi de koruma altına almış oluyorum.

Bu bezleri edindikten sonra yaptığım tek şey, bir miktar temiz su ile bezi ıslatıp ocağımı ve fırınımı temizlemek oluyor. Oldukça basit bir işlem değil mi? Düzenli bir şekilde fırınınızı ve ocağınızı bu şekilde silip temiz bıraktığınız taktirde kirlerin burada kuruyup kalması, temizlemekte zorlanmanız gibi durumlarla da karşı karşıya kalma ihtimaliniz kalmıyor. Perla  Fırın ve ocak bezi sayesinde hem diğer temizlik malzemelerine cüzdan dolusu paralar harcamanıza gerek kalmıyor, hem sağlığınızdan olmuyorsunuz bununla birlikte de tertemiz mutfaklarınızda huzur içinde birbirinden lezzetli yemeklerinizi hazırlayıp afiyetle yiyebiliyorsunuz.

satin-al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu