Biorichi Ozon Yağı cilde uygulandığında oldukça fazla cilt hastalığını iyileştirici etki ettiği bilimsel olarak kanıtlanmış. Ayrıca içeriğindeki oksijen molekülleri sayesinde enfeksiyona neden olan bakteri ve virüslerin bloke edilmesini sağlayarak, cildi sağlığına kavuşturduğu gözlenmiş.

Biorichi Ozon Yağı, yaralı, yanık ciltlerde de hücre yenilenmesini hızlandırarak iyileşme sürecini destekleyen bir ürün. Aynı zamanda ciltte yaşın ilerlemesi, hava kirliliği, stres gibi faktörlerin neden olabildiği kırışıklıkların hafifletilmesi, engellenmesinde de oldukça etkili bir bileşim.

İçeriğinde bulunan aktif oksijen molekülleri, azalmakta olan hücre yenilenmesini destekleyerek, cilt dokularını gençleştiriyor, esnekliğini geri kazandırıyor. Bunun yanında kan dolaşımını hızlandırıcı etkiye sahip olduğu için selülit tedavisinde de oldukça etkili olan bir yağ olduğunu belirtmekte fayda var.

Ozon kelimesini birçoğumuz ‘ozon tabakası’ kelime öbeğinin içinde kullanıldığı şekliyle tanırız. Küçük yaşlardan bu yana ozon tabakası hakkında bize öğretilen, bizi güneşin zararlı ışınlarından koruduğudur. Bu yazımızda da ozonun zeytinyağı ile birleştirilerek nasıl mükemmel bir şifa kaynağı olduğunu aktaracağım sizlere.Ozon Yağı

Ozon, aktif oksijen molekülüdür. Ve en etkili mikrop öldürücü, aynı zamanda da dezenfektan ve koku gidericidir. Ozon, cilt hastalıklarının tedavisi için, zeytinyağı ile bütünleştirilerek kullanımımıza sunulmuş, yani Ozonlanmış zeytinyağı şeklinde. Zeytinyağı ve ozon ile birleştiğinde tıpkı bir jel kıvamını alıyor ve cilde uygulanması daha kolay oluyor.

Peki, ne gibi faydaları var ozonated olive oil ( ozonlanmış zeytinyağı) ‘in?

Tüm bunlarla beraber Biorichi ozonlanmış zeytinyağı, yatalak hastalardaki yaralara, bacak ülserlerine, kesiklere, böcek ısırmalarına, güneş yanıklarına, hemoroitlere, egzamalara diş çürüklerine de iyi gelen bir yağ. Böylesi tabiri caizse her derde deva, doğa harikası bir üründen birebir faydalanmış biri olarak sizlere de tavsiyem, deneyip bir an önce olumlu sonuçlarını gözlerinizle görmeniz.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu