Oldukça eski bir maziye sahiptir hemoroid hastalığı. Ancak günümüzde kötü çalışma koşulları, uygun olmayan beslenme alışkanlıkları ve bazen de kalitesiz yaşam tarzı nedeniyle daha da yaygınlaşmış, deyim yerindeyse popüler bir hastalık haline gelmiştir.

hemoroid at kestanesi balsamı

Özellikle hamilelerde ve yaşlılarda sıklıkla görülen hemoroid ya da  diğer adıyla basur hastalığı gerçekten, kimi zaman insanları günlük aktivitelerini yerine getiremeyecek kadar etkileyebilen, hayat kalitesini yerle bir edebilen bir hastalıktır. Makat etrafındaki damarların şişmesi, kan akışının normal seyrinin bozularak tıkanması sebebiyle oluşan basur hastalığına sizler de belki bilmeden zemin hazırlıyor olabilirsiniz.

İşte tam da bu durumdan sizi kurtarabilmek adına yapmanız gerekenleri sizinle paylaşıyoruz. Basur hastalığından korunabilmek için öncelikle bolca lifli ve posalı gıda tüketmeniz gerekiyor. Sebze, meyve ağırlıklı beslenmelisiniz. Bunun dışında düzenli aralıklarla tuvalete gitmeli, hareketsiz yaşamdan uzak durmalısınız. Uzun süren kabızlık ve ishal hastalıklarını dikkate alarak bu hastalıklara neden olabilecek durumlardan uzak durmalısınız.

Tüm bunlar bir yana eğer siz de hemoroid hastalığı ile tanışmış ve başa çıkmakta zorlanan kesimdenseniz, mutlaka Biorichi at kestanesi kreminin damarlardaki şişkinlikleri azaltan  ve kan dolaşım sistemini düzenleyen etkisi ile tanışmalısınız. Bu sayede, damarlardaki kanın pıhtılaşması, damarlardaki şişme ve bunun yaptığı basıncın etkisi ile size yaşattığı ağrı hissinden kurtulabilmenize yardımcı olacak bir kremdir at kestanesi kremi.

Bilimsel araştırmalar ile de etkinliği kanıtlanmış olan bu krem, özellikle vücuttaki ödemin azaltılması ve kılcal damarlardaki tıkanmaların şişliklerin giderilmesi konusunda oldukça etkili olabilecek bir kremdir.  Bu sebeple de bir kan dolaşım sistemi hastalığı olan varis ve hemoroid hastalıklarının tedavisi sürecinde özellikle yararlanılan bir üründür.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu