Biliyorum, bu güne kadar yüzünüzü etkili ve kolay bir şekilde temizleyebilecek, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz, kullanışlı, uzun ömürlü bir Perla mikrofiber yüz temizleme bezi arayışına sizlerde girdiniz.

Piyasada bizlerin kullanımına sunulmuş olan onlarca yüz temizleme ürünü mevcut, ancak bunların acaba kaç tanesi cildimizin doğal ph dengesini bozmayacak, aşındırmadan, en değerli giysimiz olan cildimize zarar vermeden onu  temizleme özelliğine sahip?

mikrofiber yüz temizleme bezi

Açıkçası bu soru benim de beynimi uzunca bir süre meşgul eden bir soruydu ancak artık sorunun cevabını buldum “Perla mikrofiber yüz temizleme bezi“. Evet yanlış duymuyorsunuz, bu temizleme bezi ile yüzünüzü nazikçe ve kolayca kirden ve yağdan arındırabilmeniz mümkün. Herhangi bir aşındırıcı temizlik ürünü kullanmanıza gerek olmaksızın sadece bir miktar su ile bu bezi nemlendirmek suretiyle cildinize masaj yaparak onun nefes almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede de piyasada biz ihtiyaç sahiplerine sunulan hazır ıslak bezleri kullanmaktan artık kurtulmuş oluyoruz. Üstelik ince ve yumuşak bir dokuya sahip olan bu harika ürün ile cildinizde peeling etkisi yaratmak da mümkün. Hafif dokunuşlarla cildinize yaptığınız masaj sayesinde cildinizdeki pürüzlerin zamanla nasıl azaldığını bizzat kendiniz tecrübe edebilirsiniz. Üstelik cildinizde herhangi bir kuruluk, gerginlik hissi yaşamadan.

Evet, sizce de artık bu cilt dostu Perla mikrofiber yüz temizleme bezi ile tanışmanın vakti gelmedi mi? Bu ürün sayesinde artık sizlerde tıpkı benim gibi hafif günlük makyajınızı dahil, sadece saf su kullanarak temizleyebilir, ferah nefes alan ve sağlıklı bir  ciltle günün keyfini çıkarabilirsiniz.

satin-al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu