Petra Kireç Çözücü Top İle Deterjan Tasarrufu Bakın Nasıl Yapılır…

Günümüz koşullarında kuşkusuz evimizdeki beyaz eşyalarımızın önemi hepimiz için büyüktür. Malum bizim sağ kolumuzdur çamaşır makinemiz, bulaşık makinemiz. Onları uzun yıllar kullanabilmemiz için yapmamız gereken kireçten korumak olmalı değil mi? Öyleyse kireç çözücü top sizin de vazgeçilmeziniz olmalı.

petra kireç çözücü top

Petra Kireç çözücü top, makinenizde bir manyetik alan yaratarak, kirecin fiziksel yapısını bozar ve yüzeylere tutunmasına engel olur. Böylelikle de çamaşır makinenizde kireç çözücü kullanmak zorunda kalmazsınız, bulaşık makineniz için ise tuza gereksiniminiz kalmaz. Bunlarla da kalmıyor, kullandığınız deterjandan ve parlatıcıdan yarı yarıya tasarruf edebilmenizi sağlıyor. Hepsi bu mu peki? Hayır tabi ki. Aynı zamanda elektrikten de kazanmanızı sağlıyor kireç çözücü top hem de % 50 gibi bir oranda. Harika bir özellik öyle değil mi.

Makinenizin kazanında ya da rezistanslarında oluşmuş kireçlenmeler varsa bunlar makinelerinizde arıza oluşturabilirler. Kireç çözücü top ile mevcut olan kireçli kazanlarınız, pompalarınız ve rezistanslarınız da zahmetsiz bir şekilde temizlenir. Bu sayede de makinelerinizin ömrünü uzatma imkanını elde eder ve olası bakım ve tamir masraflarından da kurtulmuş olursunuz. Kireç çözücü topun herhangi bir kullanım ömrü olmadığını belirtmekte fayda var. Aldıktan sonra uzun yıllar kullanabilirsiniz çünkü mıknatıs alt yapılı olan bir ürün olmakla birlikte; aynı zamanda aşınan, tükenen, yıpranan yapısı olmayan bir üründür. Son olarak kullanacağınız kimyasal deterjan oranını da yarı yarıya düşüren bir ürün olduğu için sağlık açısından da son derece yararlı bir üründür kireç çözücü top.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
WhatsApp Bilgi Hattı