Biorichi At kestanesi balsamı ile sizler de cildinizi besleyip güçlendirebilir, kılcal damarlarınızdan kurtulabilir, kırışıklıklarınıza dur diyebilirsiniz. Ayrıca iltihap giderici özelliği sayesinde de pürüzsüz, bebek gibi bir cilde sahip olabilir sivilce, akne problemlerinizin yok denecek kadar azalmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak kas kramplarınızdan kurtulmak, romatizmaya bağlı ağrılarınıza dur demek istiyorsanız, bir Biorichi at kestanesi balsamı edinip masaj yaparak cildinize uyguladığınızda rahatlatıcı etkisini birebir kendiniz tecrübe edebilirsiniz.

biorichi at kestanesi baslamı

At kestanesi bitkisi, son yıllarda faydaları keşfedilmiş olan bir bitkidir. Önceki yıllarda at kestanesi bitkisinden çekinilmekteydi, çünkü insanı zehirleyebilme potansiyeli olan bir bitkidir. Ancak sonraları görüldü ki bu bitki aynı zamanda sayısız hastalığın iyileştirilebilmesi için tam anlamıyla biçilmiş kaftan. Bu sebeple bitki, balsam formuna getirilerek  kozmetik sektöründe at kestanesi balsamı şeklinde piyasaya sürülmüş ve oldukça fazla rağbet görmüştür.

At kestanesi balsamı faydalarından söz edecek olursak; antioksidan özelliğe sahiptir. Bu sebeple ciltteki hasarlı bölgeleri onarır, yenilenmesine katkıda bulunur. Bunun dışında damar büzücü ve ağrı kesici etkisi vardır, bu özelliği ile de bacaklardaki varis tedavisinde kullanılır. Damar tıkanmalarını, ciltteki estetik açıdan rahatsızlık verici pürüzleri giderme konusunda son derece etkili olan bir üründür. Aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi ile de damar dolaşımını düzenler. Güneşin zararlı ışınları nedeniyle oluşan ciltteki lekelere ve çillere iyi gelen bir üründür. Bunun dışında çoğu kişinin problemi olan basur hastalığının tedavisinde de sıklıkla tercih edilmektedir Biorichi at kestanesi balsamı.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu