Regl döneminde, sağlığını ön planda tutan kadınlar için Ecolinn Anion ped tam olarak sadık bir dost, hijyenik bir yardımcıdır. Ecolinn Anion kadın pedi sağlığa zararlı hiçbir kimyasal maddeyi içeriğinde barındırmaz. Yan etkisi olmayan, aksine hijyenik bir koruma sağlayan bir ürün niteliğindedir.

ecolinn anion ped

Her ayın belirli günlerinde kadınlar sıklıkla kendilerini huzursuz, yorgun, bitkin hissederler. Üstelik tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de hastalıklara davetiye çıkran bu hassas dönemde, hangi yöntemle kendimizi koruyacağız kaygısı da bu sıkıntıların tuzu biberi oluyor.

Ağrı, sızı ile mi baş edelim yoksa güvenli bir ped mi kullanıyoruz bunun kaygısını mı taşıyalım diye düşünüyor olabilirsiniz. Haklısınız. Sizi bu olumsuz düşüncelerden bir nebze de olsa sıyırıp alabilecek bir ürünle karşınızdayız. Ecolinn Anion kadın pedi. Evet, yanlış duymadınız Anyon ped.

Bildiğimiz gibi, adet dönemlerinde karşılamamız muhtemel olan rahatsızlıklar vardır, nelerdir bunlar? Deri iltihabı, kaşınma ve yanma, vajinal mantar enfeksiyonu, fallop tüpü enfeksiyonları, beyaz akıntı, rahim enfeksiyonları, adet ağrıları şeklinde sıralanabilirler. Bu kadınsal hastalıkların tümüne neden olan bakterinin adı ise Anaerolinea’ dır. İşte bu bakterinin üremesine zemin hazırlayan bu hassas dönemde, sizi maksimum seviyede koruyabilecek olan bir kalkandan söz ediyoruz.

Anion Ped Özellikleri ise;

  • Bakteri Karşıtıdır: Anyon kadın pedi anyon şeridi nemlendiği zaman yoğun miktarda anyon salgılayarak bu sayede açığa çıkan oksijen ile birlikte üstün koruma sağlar.
  • Konfor Seviyesi Yüksektir: Sıradan hijyenik pedlerden farklı olarak daha ince yumuşak ve rahattır.
  • Hava Geçirgenliği Sağlar: Anyon ped alt yüzeyinde sıvıyı hapsedip havayı geçiren bir tabaka bulundurur, bakterilerin çoğalmasına izin vermez.
  • Emici Tabakaya Sahiptir: Anyon kadın pedi yüzeyi sıradan pedlerin aksine iki kat daha fazla nemi hapseder. Olası sızıntıları minimuma indirir.
  • Taklidi imkânsızdır: Anion ped kalitesi başka kadın pedleriyle asla kıyaslanamayacak derecede güvenilir bir üründür.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu