Ecolinn Anion kadın pedi, içeriğindeki anion şerit (negatif iyonlar) sayesinde yüksek oranda serbest oksijen üretimi yapar. Bu şerit nemlendiği zaman da fazla miktarda anion salgılanmasına olanak sağlar. Bu sayede sağlığımızı tehtid eden bakterilerin üremesi için elverişsiz bir ortam oluştur. Çünkü kadınsal hastalıklara yol açan bakteriler, oksijensiz ortamlarda üreme şansını yakalarlar.

Bugüne kadar özel günlerinizde sayısız ped denemiş olabilirsiniz. Sızdırma probleminden tutun, enfeksiyon problemine neden olan, tam koruma sağlayamayan, içeriğinde sayısız kimyasal kullanılan sağlık karşıtı birçok ürün piyasaya sürülmüş durumda. Siz ise hangi ürünü kullanacağınızı şaşırmış durumdasınız çünkü içerik olarak neredeyse tümü birbirine benzemekte. Haklısınız, size adet dönemlerinde üstün koruma sağlayabilecek, cildinizi nefes aldıracak, dolayısıyla da çeşitli hastalıklara davetiye çıkarmayacak güvenilir bir ürün arıyorsunuz. Sizi tam da aradığınız özelliklerde olan Ecolinn Anion ped ile tanıştırmanın vakti geldi.

ecolinn anion ped

Ecolinn Anion ped , diğer pedlerden farklı olarak, yumuşaktır, hafiftir, ekstra güçlü emiş kapasitesine sahip olan bir üründür ve cildinizin hava almasını sağlar. Her anion ped içerisinde bulunan anion kartuş, antibakteriyel bir ortam yaratılmasına, kötü kokunun giderilmesine ve vücudun fonksiyonlarını düzenlemeye yardımcı olmak için yüksek yoğunlukta anion içermekte ve bunları tamamen doğal bir işleyişte yapaktadır. ( Nemlendiği zaman)

Adet dönemlerinde neden çoğunlukla kadınlar kokudan rahatsız olurlar? Ayrıca rahatsız olmakla kalmaz, çoğunlukla sosyalleşmekten çekinirler bu sebeple. Çünkü adet döneminde kullanılan ped nemlendiği zaman bakterilerin üremesine zemin hazırlar, üreyen bakteriler de kadınların rahatsızlık duyduğu kötü koku oluşumuna neden olur. Anion kadın pedi sayesinde cildiniz oksijenle temas halinde olacağı için doğrudan kötü koku oluşumunu en aza indirgemiş olacaksınız ve sosyal ortamlarda bulunmak bundan sonra sizin için çok daha zevkli hale gelecek.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu