Perla Mikrofiber Sopalı Mop ile bundan böyle duvarları ve yerleri silmek işkence olmaktan çıkıyor. Bu arada dip not olarak belirtmem gerek; bu Perla Mikrofiber Mop, hem ıslak hem kuru şekilde kullanılabilme özelliğine sahip bir ürün. Kuru kullandığımızda, tozları direkt bünyesinde hapsediyor. Islak olarak kullanmayı tercih edersek de yüzeydeki kiri lekeyi kolayca temizliyor. Bize de temizlikten arta kalan enerjiyle günün keyfini sürmek kalıyor.

perla mikrofiber mop

Bugün yine günlerden temizlik günü. Güne içimiz rahat, evimiz ferah ve hijyenik başlamayı hangimiz istemeyiz ki? Yine bütün ev toparlanacak, süpürülecek, silinecek.

Kimimiz ev süpürüp silme işini günlük olarak yapmayı yeğlerken, kimimiz de başka meşguliyetlerimizden dolayı bu periyodu gün aşırı ya da haftalık olacak şekilde ayarlıyoruz. Fakat her halükarda yapılması gerekenler listemizin başında gelir temizlik işi öyle değil mi? Toz alıp elektrikli süpürge kullanmak belki çok zorlamaz bizleri ama yer silme işi gerçekten de fazla gayret sarf etmemizi gerektirir. Bu noktada zorlanacak bir grup insan mevcut, kimler onlar? Hamileler, yaşlılar, bel fıtığı olanlar şeklinde listemizi sıralayabilir hatta çoğaltabiliriz.

Bu işi yaparken illa bir sağlık problemimiz veya herhangi bir engelimiz olmasına gerek yok bizi zorluyor olası için tabii ki. Dizlerimizin üzerinde emekleyerek, elimizde bir bez tüm evi dolaşarak hijyen sağlamaya çalışmak hepimiz için elbette zor ve zahmetli bir uğraş. Bu noktada bizim imdadımıza yetişen bir temizlik ürünü var neyse ki tanıştırayım; Mikrofiber Mop. Mikrofiber Sopalı Mop sayesinde yere eğilmemize gerek olmadan ve sadece su kullanarak evimizi temizleyip hijyenik hale getirmemiz mümkün. Bu sayede hem deterjandan tasarruf sağlıyoruz, hem de yıllardır kokusunu soluyarak vücudumuza aldığımız yüzey temizlemede kullanılan deterjanların kimyasal etkilerinden kurtuluyoruz.

satin-al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu