Her kadın için adet dönemleri, bakterilerin çoğalması için uygun ortam oluşturur. Bu sebeple de kadınlar sıklıkla regl dönemlerinde enfeksiyon tehdidiyle karşı karşıya kalırlar. Adet döneminde olan kadınların hem enfeksiyon riskini minimuma indirecek, hem de onlara gerek iş hayatında gerekse sosyal aktivitelerinde hareket kolaylığı sağlayabilecek bir hijyenik ped sunuyoruz. Ecolinn Anion ped.

ecolinn anion ped

Anion ped ne kazandıracak sizlere?

Anyon(negatif iyonlar), şarj olmuş elektriksel atomlardır ve çevremizde, her yerde bulunan iyonlardır. Bakterileri ve tozu bloke etmek için havadaki mikro partikülleri hapsederler. Yapılan birçok araştırma sonucunda Ecolinn Anion ped içinde bulunan anyonun sağlık açısından pek çok yararının olduğu gözlenmiştir. Anion ped ve Anion kadın pedi içindeki anionun olumlu etkileri; iltihabı tedavi etmesi, bağışıklık sistemini güçlendirip metabolizmayı geliştirmesi, kokuyu önlemesi, stres ve yorgunluğu azaltması, bakteriyi yok edip endokrin sistemini düzenlemesi şeklinde sıralanıyor.

Anion kadın pedi 7 korumalı katmanın bir araya gelmesinden oluşuyor.
Bu katmanlar;
* Rahatlık veren ileri derecede yumuşak yüzey ilk katmanı oluşturuyor.
* Yalnız Anion ped patentli ürünlerde bulunan Anion iyon şeridi, ikinci katmanda adet dönemi rahatsızlığını azaltıcı etkisi ile yer alıyor.
* Anion kadın pedi üçüncü katmanında zindelik ve ekstra konfor hissi veren aşırı yumuşak ilk tabakayı bulunduruyor.
* Dördüncü katmanda ekstra emici tabakayı bulunduran Anion ped, nemi hapsederek yüzeyin kuru kalmasını sağlar.
* Beşinci katmanında da ikinci ekstra yumuşaklı hissi uyandıran tabakayı bulundurur.
* Altıncı katman hava geçirgenliğini sağlayan alt yüzeydir. Tenin nefes almasını sağlar.
* Son katmanında ise insan sağlığını tehtid edici hiçbir zararı bulunmayan Anion ped, özel tasarlanmış yapıştırıcıyı bulundurur.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu