Bugün sizleri her regl dönemimizde, bir türlü etkili koruma sağlayamayan, gönül rahatlığıyla sevdiklerinize yakınlaşmanız için yeterli performansı elde edememiş sözde hijyenik olduğu söylenen bir sürü üründen kurtaracak yepyeni bir ürünle tanıştıracağım. Tam koruma sağlayan, içerisinde kimyasal bulundurmayan, doğal, saf pamuktan üretilmiş olduğu için alerjen içermeyen harika bir ürün “Ecolinn Anion Ped”.

anion ped

Diğer pedler arasında bu özel günlerde beni en etkili şekilde koruyabilen ürün Ecolinn Anion Ped. Nasıl mı? Öncelikle, pamuksu ve kuru üst yüzeyi son derece yumuşak, bu sayede cildinize özen gösteriyor. Pedin içerisinde sizin için özel olarak tasarlanmış tanecikler mevcut. Bu da etkili korumaya ihtiyacınız olan bu dönemde sizi sızıntı endişesi yaşamaktan koruyor. İç çamaşırınızın kenarını saran kanatları sayesinde siz dilediğinizce hareket ederken bile sabit kalabilen bir özelliğe sahip. Bu sayede de iç çamaşırınızın kenarlarının temiz kalmasını sağlıyor. Üstelik Anion Kadın Pedi nde kokuyu hapseden yeni bir teknoloji var. Bu sayede sevdiklerinizle dilediğinizce yakınlaşabiliyor, doyasıya vakit geçirmenin keyfini sürebiliyorsunuz.

Bir Ecolinn Anion Ped kullanıcısı olarak ben bu ped ile özel günlerimde kendimi oldukça güvende hissedebiliyorum. Bu dönemlerdeki regl yoğunluğunuza göre Anion Kadın Pedi nin farklı boyutlarını tercih edebilirsiniz. Uzun, normal ya da gece çeşitleri seçenekleriniz arasında. Her kadının ihtiyacına uygun olan korumayı edinebilmesi için oldukça fazla seçenek mevcut. Bu pedleri sizin koruma kalkanınız olarak düşünün. Tıpkı yağmurlu günlerde sizi koruyan şemsiyeniz gibi.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu