Ecolinn Anion ped , içerisindeki özel kartuş sayesinde yoğun derecede anyonik iyon salgılar. Bunun neticesinde yüksek oksijen miktarı açığa çıkar ve pedin her katmanında bulunan steril güvenli yapı, sağlığı önemli derecede tehtid eden kadın hastalıklarına neden olan bakterilerin faaliyetlerini engellerken kokuyu hapsederek, iltihaplanmayı önler.

Ecolinn Anion ped, anti alerjik bir yapıya sahiptir. Çünkü üretim aşamasında hiçbir şekilde sentetik maddeler kullanılmaz. Tamamen doğal, saf ve steril pamuk içerdiği için oldukça ince, yumuşak ve rahattır. Sahip olduğu bu özellikler nedeniyle; üriner ve jinekolojik tedavi aşamasında olanlara, sentetik ürünlere alerjisi olanlara kullanılması özellikle tavsiye edilir.

Anion Ped

Anion kadın pedi, çamaşırınıza temas eden yüzeyinde kullanılmış olan özel teknoloji ürünü sayesinde, hava geçirgenliği sağlarken, sıvıyı asla geçirmez. Bu sayede de bir yandan bakteri oluşumunu ve üremesini engellerken diğer yandan da her mevsim sürekli konfor, hijyen ve ferahlık sağlar. Ecolinn Anion ped, ekstra sıvı emici tabakası sayesinde piyasadaki diğer pedlerden iki kat daha fazla sıvıyı emer. Tam anlamıyla kuruluk ve sızdırmazlık sağlayarak güvenli koruma vaat eder. Bu özelliği nedeniyle birçok sağlık probleminde kullanılabildiği gibi idrar kaçırma problemleri için de güvenle kullanılabilir. Anion kadın pedi, geri dönüşümden elde edilen atık maddelerden üretilmiş sağlıksız, yeterince hijyenik olmayan diğer pedlerden farklı olarak, içinde bulunan özel patentli anion şerit ile stres, ağrı, yorgunluk ve beden dengesine olumlu etki eden ve bağışıklık sistemine katkı sağlayan biyomanyetik olma özelliğini de içinde barındırır.

Ecolinn Anion ped üretiminin her aşamasında güven ve kalite hususunda uluslar arası sertifikalar ile belgelendirilmiş olup, dünyanın pek çok ülkesinde her yaştan kadın tarafından beğeni ve güven ile kullanılmaktadır.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu