Biorichi Çay ağacı kreminin faydasını bu akşam tekrar tastikledim, iyi ki evimde var yoksa şu anda sanırım acıdan yerlerde kıvranıyor olurdum. Kahvaltı sofrasında oğluma servis yaparken yeni doldurduğum çay fincanım kucağıma döküldü bacağımda çok büyük bir acı hissettim maalesef haşlandım.Hemen eşim çay ağacını sürmemi söyledi anında müdahale ettik yanan bacağıma çay ağacı kremini sürdük..

biorichi çay ağacı kremi

inanmayacaksınız tam beş dakika sonra ne bir sızı ,ne kabarma nede kızarıklık yoktu.Mükemmel krem çay ağacı kremini bundan sonra evimden hiç eksik etmiyeceğim dostlarım ,arkadaşlarım ve komşularıma da tavsiye edeceğim, iyi ki varsın çay ağacı kremi her derde devasın yanık,basur,hemoroid,sivilce,gibi sorunlarımda da hep yanımda. Elim kesildiğinde yara çıktığında hep elimin altında sizde evinizden eksik etmeyin inanın kullanan vaz geçemiyor hemde hiç kimyasal olmayan natürel ürün.

Fatoş K.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 satin-aldakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu