At Kestanesi ağacı bakıldığı zaman bir süs bitkisini andırır. Aslına bakarsanız çoğu yerde de bu amaçla kullanılır. Üzerindeki meyvelerinin dikenli kabuklarından sıyrıldıktan sonraki görüntüsü kestaneye benzediği için ve insanların yiyemeyeceği kadar sert olan bu meyveleri atlara yedirdikleri için bu isme layık görülür. Parklar, bahçeler bu ağaçlara ev sahipliği yapar çoğunlukla süs bitkisi olarak.

at kestanesi kremi

Ancak At Kestanesi bildiğimizin aksine sadece görsellik açısından kullanılmaz. Eczacılıkta da çok önemli bir yere sahiptir At Kestanesi ve birçok hastalığın tedavisinde kullanılır.

Biorichi At Kestanesi krem formuna getirilerek siz değerli okuyucularımıza sunuluyor. At Kestanesi ağacının üzerideki meyveleri, içerdiği yağlar ve antioksidan maddeler sayesinde eşsiz bir şifa kaynağı haline geliyor. Sayısız hastalığa derman olan At Kestanesi Kremi, hem görsel açıdan hem de fiziksel olarak neden olduğu ağrılardan ötürü oldukça rahatsızlık veren varis problemine karşı birebir bir üründür.

Damarlardaki kan dolaşımını düzenleyici, tıkanmış olan damarları açıcı ve ağrıları azaltıcı etkisiyle varis tedavisinde sıklıkla tercih edilir. Damar büzücü etkisi vardır ve kılcal damarlardaki çatlamayı tedavi eder. İstenilen etkiyi görebilmeniz için bir miktar Biorichi At Kestanesi Kremi alınarak varisli bölgeye iyice yedirmek suretiyle masaj yapılarak uygulanır. Kısa vadede varisin neden olduğu ağrı sızıyı dindirir, bacaklardaki yorgunluğu alır, damarlardaki kan dolaşımını rahatlatarak size de rahat bir nefes aldırır.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu