Hemen hemen hepimiz maalesef ki hayatımızın bir bölümünde sivilce ve akne problemi ile karşı karşıya kalmış ve derdimize deva olacak umuduyla birçok tedavi yöntemine baş vurmuşuzdur. Bu tedavilerin bir çoğu da ciddi yan etkileri olabilecek türdendir ve geneli cep yakmaya meyillidir. Hatta ve hatta bu yöntemler, çoğunun içeriği kimyasal olması nedeniyle faydası olmasından çok sizi zarara uğratması, tamiri mümkün olmayan cilt erozyonlarına neden olması da muhtemel olan tedavi yöntemleridir.
Biorichi Çay Ağacı Kremi
Şayet sizde bu sorunlarla boğuyorsanız Biorichi Çay Ağacı Kremi ile tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Bu krem Avustralya kökenli bir ağaç olan Çay Ağacından yapılmakta olup, “Hint defnesi” adıyla da anılır. Bildiğimiz çay ile aynı olduğunu düşündürmesin bu ismi size. O zamanın gemicileri bu ağacın yapraklarını demleyip çayını içerlermiş o sebepten bu ad ile anılıyor. Çay Ağacı Kremi, asıl olarak içeriğindeki uçucu bileşiklerden dolayı bu üne kavuşuyor. Bu bileşikler sayesinde birçok cilt problemine kökten ve doğal çözüm sunuyor.

Biorichi Çay Ağacı Kremi sizi hem yüksek maliyetlerden kurtaracak hem de doğal yollardan cilt sağlığınızı size geri kazandıracaktır. Nedir Çay Ağacı Kreminin faydaları ? Anti bakteriyel bir bileşene sahip olması nedeniyle, akneli cilde uygulandığında tıkanmış olan gözeneklerdeki iltihabı kurutur ve şiş görünen sivilcelerinizi söndürerek tedavi sürecini oldukça hızlandırır. Hızlandırır diyoruz çünkü anında etki edecek bir tedavi yolu henüz üretilmiş değil. Ancak kısa vadede düzenli uygulandığı müddetçe cildinizin eski pürüzsüz görünümüne kavuştuğuna bizzat kendiniz şahit olacaksınız. Bu güvenle kullanabileceğiniz Çay Ağacı Kremi sivilce ve aknelerin kendisini kurutup yok etmesinin yanında, neden oldukları iz ve lekeleri de gidererek cildinizi eskisinden daha parlak pürüzsüz bir görünüme kavuşturacak doğal bir üründür.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 satin-aldakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu