Perla Mikrofiber Cam Bezi gerçekten bu işi yapıyor mu ?Temizlik, özellikle bizim gibi ataerkil toplumlarda, biz hanımlar için anneden yadigâr, yegâne meslektir. Ne der ataerkil toplumun aile reisleri? Kadın elinin hamuruyla erkek işine karışmasın, karnından sıpa, sırtından sopa eksik olmasın. Dolayısıyla kadın artık modern toplumun bir üyesi olmuş olsa da, ücretli işgücü piyasasında yerini almış olsa da maalesef temizlik işi yine her koşulda kadının eline bakar. Birçoğumuz da çocuk bakımı, yemek yapımı, ütü, çamaşır gibi işler yanında bir de temizliği rutin yapılması gerekenler listemize alırız.

Perla Cam Bezi

Gün aydığında bir sabah havanın ne durumda olduğunu görmek adına camlarımıza yaklaşırken, bir de ne görelim? Camlar eski saydamlığını yitirmiş ve kir pas içinde. Aksi gibi de akşam evinize misafir davet etmiştiniz. Camlarınızın pırıl pırıl olması gerek. İşte bu gibi durumlarda size en etkili cam temizliğini sağlayacak ürünün Perla Mikrofiber Cam Bezi olduğunu söylemekte fayda var. Neden? Çünkü deterjan kullanmıyoruz. Ve tabii ki mükemmel lekesiz bir temizlik sağlıyoruz.

Biz bayanlar için son derece kıymetli olan cildimizi, ellerimizi kimyasallardan korumuş oluyoruz ve çok vakit kaybetmeden, kendimizi yormadan en etkili temizliği mikrofiber cam bezi ile sağlayıp, gönül rahatlığıyla evimizin kapılarını misafirlerimize açıyoruz.

satin-al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu