Biorichi Kroyter 110 Bitki Yağı ‘ nı cildinize bakım yapmak için bütün vücudunuza masaj yapın. soğuk algınlığında göğsünüze ve ya sırtınız sürüp sıcak havlu kapatırsanız öksürüğünüzü keser rahat bir solunum sağlar.

Aloe Vera özü, avokado yağı, jojoba yağı, E vitamini, F vitamini… 110 ayrı bitkinin yaşam gücünü içinde barındıran çok güzel kokulu masaj ve bakım yağı Kroyter 110 Bitki Yağı Cildinizi nemlendirir, cildinize esneklik verir.

Ter kokusunu önlemek için sabah veKroyter 110 Bitki Yağı akşam banyodan sonra 2-4 damla yağı göğsünüze, boynunuza, ensenize, sırtınıza, kollarınıza,ayaklarınıza ve tabanlarınıza ovarak yedirin.

Biorichi 110 bitki yağ ile vücut bakımı ve masaj özellikle faydalıdır.Bulunduğumuz ortamın güzel kokması için, bir kap içindeki suya birkaç damla damlatın ve bu kabı kaloriferin üzerine koyabilirsiniz eviniz mis gibi kokacak,Vucudumuza banyodan sonra masaj yaparak sürersek biorichi 110 bitki yağını tüm ağrılarımızdan kurtuluruz…satin-al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu