Günlük hayatta yaşadığımız sıkıntılardan biridir çamaşırlarımızın renklerini kaybetmeden onları temizleyebilmek. Özellikle de kirli sepetinde biraz renkli bir kaç tane de beyaz çamaşırınız biriktiyse ve vaktimiz azsa, hem paradan hem enerjiden tasarruf etmek istiyorsak işte tam da burada imdadımıza yetişiyor Çamaşır Mendili.

Ecolinn Color Wash Çamaşır Mendili

Çamaşır Mendili Nedir ? Çamaşır Mendili Faydaları Nelerdir ? Şimdi bu sorularınızı yanıtlamaya çalışalım. Öncelikle istediğimiz miktarda koyu renkli çamaşırı çamaşır makinemize yerleştirelim daha sonra da istediğimiz miktarda beyaz çamaşırı ilave edelim. Korkmanıza gerek yok. Rahat olun ve devam edin. Çamaşırlarınızın içine bir adet de Çamaşır Mendili ilave edin ve makinenizi çalıştırın.

Mendil sayesinde renkli çamaşırlarınızın orijinal rengini koruduğuna, beyazlarınızın ise ilk günkü gibi beyaz olduğuna şahit olacaksınız. Evet itiraf etmeliyiz ki ilk etapta çekinmeniz, renkli ve beyaz giysilerinizi bir arada yıkama fikrine ısınmanız zor olacak. Çünkü bu güne dek hep itinayla giysilerinizi ayırıp, gerektiği zamanlarda da az olan kirli giysilerinizin birikmesini beklediniz ve o şekilde yıkadınız.

Belki o çok giymek istediğiniz elbisenizi kirli sepetinde yeteri kadar çamaşır olmadığı için yıkayıp giyemediniz. Ancak artık tüm bu kaygılarınıza son verecek olan bu muhteşem ürünle tanışmanızın zamanı geldi. Çamaşır Mendili en acemi ev hanımlarının, bekar hayatı yaşayan erkeklerin, öğrencilerin herkesin kurtarıcısı olarak piyasaya sürüldü.

satin-al

Bundan sonra ev hanımlarına eşleri de çamaşır yıkanması hususunda yardımcı olabilecek, hanımlar da gözleri kapalı bu görevi zaman zaman eşlerine devredebilecekler. Çünkü çamaşırlarınız artık Çamaşır Mendili ile ilk günkü rengini koruyacak. Siz de hem su, hem elektrik, hem de deterjandan tasarruf edebileceksiniz.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu