Her ay, regl dönemleri kadınların korkulu rüyasıdır. Vücudumuzun tüm hormonal dengesinin alt üst olması ile girdiğimiz sinir krizleri, çekilen sancılar ile birlikte; yeterli koruma sağlayamayan, özellikle bu hassas dönemde sağlığımızı tehtit edici nitelikteki pedler de cabası.

Ecolinn Kadın Pedi

Artık tüm bu çektiğimiz çileye son verebilecek, gönül rahatlığıyla kullanabileceğimiz bir Ecolinn Anion Hijyenik Ped var. Bu Hijyenik Kadın Pedi sayesinde adet günleriniz artık çok daha huzurlu geçecek. Rahatlatıcı etkisini kendisini oluşturan 7 özel katmandan alan bu sızdırmaz Anion Ped ile her regl dönemi artık kabusunuz olmaktan çıkacak. Şimdi gelin bu Hijyenik Pedi oluşturan 7 katmanın ne olduğuna bir bakalım;

* İlk katmanında, rahatlık hissi veren yüksek kalitede yumuşak yüzeyin olduğunu belirtmemiz gerek.
* İkinci katmanda, ise sadece Anion patentli ürünlerde bulunan adet dönemi rahatsızlığını azaltıcı anyon iyon şeridi bulunur.
* Üçüncü katmanı, yumuşaklık ve zindelik hissi veren aşırı yumuşak tabaka oluşturur.
* Dördüncü katmanda, nemi hapsederek yüzeyin kuru kalmasını sağlayan süper emici tabaka vardır.
* Beşinci katmanda, tahriş hissini engelleyen yumuşak tabaka vardır.
* Altıncı katmanda, tenin hava almasını sağlayan hava geçiren alt yüzey bulunur.
* Yedinci katmanda ise insan sağlığı için zararlı olmayan özel olarak üretilmiş yapıştırıcı bulunur.satin-al

Evet sevgili hanımlar, artık sizlerin kullanımına sunduğumuz bu harikulade ürün ile sizler için tek başına stres kaynağı olabilen o özel günlerinizi, hem hijyenik, hem huzurlu hem de konforlu geçirmenizi sağlıyoruz. Sizlere de tabii ki bu özel günlerinizin keyfini Ecolinn Anion Ped ile çıkartmak düşüyor.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu