Beta Glukan, bağışıklık sisteminin en büyük destekçisi olarak bilinir. Havaların da soğumaya başlamasıyla salgın hastalıkların artması Beta Glukan molekülünün gündeme gelmesine neden oldu.

Vücudumuz strese girdiğimizde, beslenmemize yeteri kadar dikkat edemediğimiz durumlarda ve yeterli uyku uyuyamayıp dinlenemediğimiz zamanlarda zararlı mikroorganizmalara karşı direncini yitirebilir. Yani bağışıklık sitemimiz zayıflayabilir. Buna tanık olduğumuz bir diğer durum da, ilk kez sürekli kalabalık ortamda bulunmaya başlayacak olan anaokulu, kreş dönemindeki çocuklarımızdır. Bağışıklık sistemleri henüz yetişkinlerinki kadar gelişmemiş olduğu için sık hastalanmaları muhtemeldir. İşte tam da bu durumlarda Beta Glukan devreye giriyor. Dışarıdan aldığımız takviyelerle bağışıklığımızı güçlendirmeyi başaramadığımız ya da ciddi bir immün sistem yetersizliğinin mevcut olduğu durumlarda Beta Glukan yararları bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Petra Green Farma Beta Glukan,Vitamin C,30

Beta Glukan faydaları nedir ? Vücudumuza bir virüs ya da bakteri girdiği zaman bunları ilk karşılayacak olan bağışıklık sistemimizdir. Vücudumuzun immün sisteminin normal işlediği durumlarda, bağışıklık sistemimiz bu yabancı mikroorganizmaları tanır ve yok etmeye çalışır. Ancak bahsettiğimiz gibi bazı durumlarda vücudumuz bu sağlığımızı tehtid eden organizmalarla savaşamaz. Savaşabilmesi için Beta Glukan desteğine ihtiyacımız vardır. Çünkü doğal yollarla yeterli seviyede Beta Glukan almamız mümkün değildir. Beta glukan bu sıkıntılı dönemleri rahat atlatmamızı sağlar, bağışıklığımızı güçlendirir. İmmün sistemimizi aktive eder.Bu sayede ilaç kullanımı ve geçirilen enfeksiyon sıklığının azaldığı net olarak gözlenir.satin-al

Beta glukan ile birlikte hastalıklar gelmeden vücudunuzu dirençli hale getirin, hasta olduğunuz dönemleri de kolayca atlatmanızı sağlayın.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu