Mikrofiber nedir ? Hangi özelliklere sahiptir ?  Gelin bu yazımızda beraber inceleyelim.

Mikrofiber küçük sentetik elyaflara denir. Polyamid ve polyester elyafların metrelerce çekilip inceltilmesi suretiyle oluşur.Temizlik esnasında mikrofiber bezler bize olağanüstü kolaylık sağlar.Deterjan kullanmadan sadece bir miktar su ile temizlik yapmayı mümkün kılan bir teknolojinin eseridir mikrofiber temizlik bezleri.Deterjansız temizlik olanağı sunduğu gibi kuru temizleme imkanı da sunar mikrofiber bezler. Kuru kullanmak istediğiniz zaman statik enerji prensibiyle tozları beze hapseder, tozların uçuşmasını önleyecek bir teknolojiyle üretilmiştir.

mikrofiber temizlik bezi

Perla Mikrofiber temizlik bezleri sağlık açısından da bir takım testlerden geçirilmiş, astım ve alerjisi olan kişilerin kullanabileceği şekilde tasarlanıp üretilmiştir. Bu nedenle gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin hastanelerinde de bu bezlerden yararlanılmaktadır.

Neden mikrofiber temizlik bezleri kullanılmalı?

Çünkü mikrofiber bez dediğimiz zaman, sağlıklı, çevre dostu temizlikten söz ediyoruz. Aşındırıcı kimyasalların artık çağın hastalığı olan kansere yakalanma riskini artırdığı bir çok araştırma sonucunda teyit edilmiştir. Bu tür kimyasallar, solunum yoluyla ve ciltle temas halinde hücre geçirgenliği yoluyla vücudumuza girmekte ve kanserojen oluşumlara neden olmaktadır. Bu açıdan bakıldığında temizliğin hayatımızda ne denli önemli bir yere sahip olduğunu da hesaba katarsak, insanların bu kimyasallar nedeniyle nasıl büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olduğu çıkarımını yapmak çok zor olmasa gerek.

Perla Mikrofiber Bezleri Nasıl Kullanılmalı?

Mikrofiber bezlerin kullanımında sadece su ve biyolojik deterjanlardan, beyaz sabunlardan yararlanılmalıdır. Hafif su ile ıslatılıp iyice suyu sıkıldıktan sonra yüzeyle tam teması sağlanarak temizlik işlemi  tamamlanmalıdır.
Mikrofiber bezler belli aralıklarla sıcak suda bekletilip liflerinin toparlanması sağlanmalıdır ,böylece daha uzun süreli kullanma imkanı sağlar.satin-al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu