Biorichi Ozon Yağı nasıl kullanılır , Ozon yağının yararları nelerdir ? Ozon yağı, hastalığın bulunduğu bölgeye yağı tatbik etmek suretiyle iyice yedirilerek kullanılır.Ozon yağı ; bakterileri kökünden kazır, kötü kokuyu yok eder.

Diş çürüklerinde ağrıyı azaltır, çürüğün ilerlemesini durdurur.Akne, sivilce gibi cilt problemlerinin tedavisinde son derece etkilidir.Kırışıklıkların giderilmesinde kullanılır yaşlanmış hücreleri yok eder, kan dolaşımını hızlandırır ve cilde gözle görülür canlılık kazandırır.Selülit tedavisinde de birebirdir, cilde kaybettiği elastikiyeti yeniden kazandırır.Cilt kesikleri, yaralar, uçuklarda son derece ekilidir.Kafa derisi probemleri (kepek), tırnak mantarı, kas spazmlarında, ağrılarında da kullanılır.Hemoroid, arı sokmaları böcek ısırıkları da Ozon Yağının kullanıldığı alanlardan biridir.

Ozon dediğimiz zaman hepimiz atmosferdeki zararlı UV ışınlarından bizi koruyan bir kalkan görevi gördüğünü az çok biliriz. Ozon aslında 3 oksijen atomunun meydana getirdiği bir gazdır, ancak bileşiği sabit durmadığı için hemen oksijene dönüşür.Ozon en güçlü dezenfektanların başında gelir.Hava ve su içerisindeki, cildimizdeki bakteri, virüs, mantar ve mikropları ortamdan uzaklaştırır.Çünkü hastalık yapan saydığımız bu etmenler oksijen bulunan ortamda yaşamlarını sürdüremezler.

Ozon Yağı

Gök gürültüsü olduğunda ve şimşek çaktığı zaman ya da deniz kenarında mis gibi temiz hava diyerek içimize çektiğimiz kokunun kendisi aslında ozon gazıdır.

Saf zeytinyağının içine koyulan saf oksijen molekülleri, zeytinyağını koyulaştırıp ağartır. Bu şekilde Ozon Yağı elde edilir.Ozon Yağı etkili, güçlü, güvenilir,sağlıklı ve çevre dostudur.

Cildimizdeki sivilcelerden nasıl kurtuluruz? Eyvah! Cildim elastikiyetini kaybetti yaşlanıyorum bunun önüne nasıl geçebilirim? Gibi sorularla boğuşanlardan biri de sizseniz eğer, artık Ozon Yağıyla tanışmanızın vakti çoktan gelmiş demektir.Ozon yağının faydalarına siz de tanıklık ettiğinizde, vücudunuzda devrim niteliğindeki değişime çok geçmeden tanık olacaksınız.

 

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu