Tuzun günlük kullanımından kaynaklanan rahatsızlıklar,mutfağımızdaki tuzluklar kadar yaygın.Ancak tuz tüketimimiz bizi öldürüyor. Neden ? Çünkü sofra tuzu sadece sodyum klorür içerir.Himalaya tuzu ise bu yazının son bölümünde yer alan elementleri içerir. Bu elementler, milyonlarca yıl önce okyanuslarda bulunan ve doğal yollar ile sıkıştırılmış halde bulunan elementlerdir. Vücudumuz aslında bu elementleri içeren bir solüsyondur. Bu çözelti,yaklaşık 40,000 km uzunluğunda damarlarımızda akar ve vücudumuzun fonksiyonlarını düzenler.

himalaya tuzu

Petra Himalaya tuzu, hayat kaynağıdır. Vücuda alındığında canlılık ve enerji verir.  Petra Himalaya Tuzu satın almak için hemen Burayı tıklayın…

Himalaya Tuzu içindeki elementler :
Hydrogen, lithium, beryllium, boron, carbon, nitrogen, oxygen, fluoride, sodium, magnesium, aluminum, silicum, phosphorus, sulfur, chloride, calcium, scandium, titanium, vanadium, chromium, manganese, iron, cobalt, nickel, copper, zinc, gallium, germanium, arsenic, selenium, bromine, rubidium, strontium, yttrium, zirconium, niobium, molybdenum, ruthenium, rhodium palladium, silver, cadmium, indium, tin, antimony, tellurium, iodine, cesium, barium, lanthanum, cerium, praseodymium, samarium, europium, gadolinium, terbium, dysprosium, holmium, erbium, thulium, ytterbium, lutetium, hafnium, tantalum, tungsten, rhenium, osmium, iridium, platinum, gold, mercury, thallium, lead, bismuth, polonium, astatine, francium, radium, actinium, thorium, protactinium, uranium, neptunium and plutonium.satin-al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.