Cildinizde sivilce mi var? Yanık lekelerinizden mi şikayetçisiniz? Onlarca kozmetik deneyip yine de cildinizdeki kesik izlerinden kurtulamadınız mı? Tam da aradığınız ürün olan çay ağacı bitkisi boyu iki metreyi bulan yaprakları yassı olan bir ağaçtır.Çay ağacı kremi ise, çay ağacı bitkisinin yapraklarının ezilerek özünün çıkarılması yoluyla üretilmektedir. Bu bitki ilk olarak Avustralya yerlileri tarafından kullanılmaya başlanmış, sonuç olarak ise bitkinin birçok cilt problemini doğal yollarla tedavi ettiği gözlenmiştir.

Biorichi Çay Ağacı Kremi

Çay ağacı kreminin faydalarına hep birlikte bir göz atalım,

* Biorichi Çay ağacı kremi, yüksek antiseptik özelliği sayesinde yaralı, yanık, kesik veya sivilceli cilt üzerinde zararlı mikroorganizmaların üremesini engeller.
* Apse, akne, sivilceleri kurutur.
* Yanıklar sonrasında oluşması muhtemel cilt lekelerini önler.
* Cilt kesiklerinde iyileşme sürecini hızlandırır, ciltte iz kalmasını önler.
* Basur rahatsızlığının tedavisinde de etkilidir.
* Böcek sokmaları sonucu oluşan ağrı ve şişliği önler .
* Nasır ve mantarın iyileşmesinde yardımcı olur.
* Diyabet hastalarının hastalıklarından dolayı vücutlarında oluşan yaraların iyileşmesini sağlar.
* Cilt üzerindeki küçük et benlerine iyi gelir.

Yüzyılın mucize bitkilerinden biri olan çay ağacı bitkisinden üretilen Biorichi Çay ağacı kremi nerelerde kullanılır, hangi cilt rahatsızlıklarının tedavisinde etkilidir yazımızda siz değerli okuyucularımıza sunduk.Artık gönül rahatlığıyla evinizdeki kozmetik ve tonlarca yan etkisi olan işe yaramaz para tuzağı ürünleri rafa kaldırmanın tam zamanı!

Artık Çay ağacı kreminin mucizevi etkilerine kendi gözlerinizle tanık olmak için daha fazla zaman kaybetmeyin.Unutmayın ki cildiniz sizin en değerli giysiniz.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 satin-aldakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu