Doğanın bizlere sunduğu mucizevi bitkilerden biri olan at kestanesinden üretilmiş olan At kestanesi kremi faydaları nedir, bu olağanüstü At kestanesi kremi nerelerde kullanılır hangi cilt kusurlarının tedavisinde etkilidir gelin hep birlikte göz atalım.

Biorichi At kestanesi kreminin faydaları ;

At kestanesi kremi, yılların yorgunluğunu saklayamadığımız yüzümüzdeki kırışıklıkların giderilmesinde son derece etkili bir kremdir.Öyle ki günümüzde kozmetik kırışıklık giderici kremlerde de at kestanesi bitkisinden yaygın olarak yararlanıldığını görüyoruz.

At Kestanesi Kremi

Biorichi At kestanesi kreminin faydalarından bir diğeri de; yoğun çalışma koşulları nedeniyle, uzun süre ayakta kalmaktan oluşan varislerin tedavisinde son derece etkili olduğunu belirtelim. Çünkü at kestanesi bitkisinin en önemli özelliği damar büzücü etkisi olmasıdır. Bu sayede gözle görülen görsel olarak rahatsızlık verici kılcal damarların da görünümünü azaltır.Damar tıkanıklıklarının giderilmesini sağlar.At kestanesi vücudumuzdaki eklem ağrılarında, şişliklerde de etkili bir kremdir. Ayrıca vücuttaki toksinlerin idrar yoluyla dışarı atılmasını sağlar..

At kestanesi kreminin, kullanılması gereken dozajın aşıldığı durumlarda alerjik reaksiyonlara sebep olabileceği unutulmamalıdır.

At kestanesi, Türkiye’de ve Avrupa’da süs bitkisi olarak bahçelerde parklarda yetiştirilir. Ana vatanı Hindistan’dır.Görsel olarak gözlere hitap edip ruhumuzu aydınlattığı gibi, içeriği itibarıyla da bedenimize faydaları saymakla bitmiyor. Nedir bu at kestanesi? Neye benzer? Nerelerde yetiştirilir? At kestanesi görünüş olarak, 15 metre yükseklikte, kalın gövdeli, 5-7 yaprakçıklı, üzerindeki sivri dikenli kabuktan ayrıldığı zaman, severek tükettiğimiz kestaneyi andıran yeşil meyveli bir bitkidir.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıdasatin-al ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu