Enerjinizi Yükseltmek İçin Doğal Çözüm: Kore Ginseng

Özellikle mevsim değisiklikleriyle birlikte yoğun bir enerji kaybı yaşadığımız bir gerçek. Bu enerji düşüşünü önlemenin ise çok doğal ve etkili bir yöntemi var: Kore Ginseng

Kore Kırmızı Ginseng

Beslenme ve Diyet Uzmanlarının önerisi, dengeli ve doğru beslenmenin yanında fiziksel ve zihinsel dayanıklılığı artıracak özel gıda takviyeleri almak. Uzakdoğu’da iki bin yıldır olumlu etkileri bilinen Kore Ginseng ise, bunların başında geliyor.

Bilimsel araştırmalara göre, multivitarninlerle desteklendiğinde halsizlik ve yorgunluk üzerindeki etkinliğinin arttığı görülen Kore Ginseng ‘in pek çok farklı özelliği bulunuyor.

Ginseng, bilişsel performansta etkili iken, ayrıca stres, dayanıklılık ve konsantrasyon desteği olarak kullanılabiliyor. Beslenme uzmanlarına göre, kullanılan ürünün etkinliğinin artması için içeriğinin klinik çalışmalarla desteklenmiş olması ve içeriğindeki Ginseng türünün ve miktarının standardize edilmiş olması çok önemli.

Kore Ginseng ve Yararları

• Uzakdoğu’da iki bin yıldır zihni güçlendiren, yaşam kalitesini artıran ve ruhsal düzeni sağlayan bir bitki olan Ginseng, güçlü bir genel takviye olarak kullanılır. En önemli yararı bütün vücuda kuvvettendirmesı ve tüm vücut sistemlerinin dengelenmesine yardımcı olmasıdır.

• Ginseng ve multivitaminlerle zenginleştirilmiş gıda takviyeleri, özellikle yoğun iş temposunda çalışanların ve gunluk yaşamında yoğun enerji harcayan kişilerin enerjilerini yüksek tutmalarını sağlar.

• Gınseng ve multivitamin desteği kullanımının fiziksel ve zihinsel enerjinin geri kazandırmasındaki etkinliği deneylerle kanıtlanmıştır.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu