Akne, vücuttaki hormonal değişikliğin en çok olduğu ergenlik döneminden itibaren hayatlarımızı kabusa çevirme potansiyeline sahip bir sorun. Aşırı yağ üretiminin neden olduğu akneler, stres gibi etkilerle artıyor. Böyle dönemlerde daha yoğun cilt temizliği ve bakım gerekiyor.

Çay Ağacı Merhemi

Örneğin akneye yatkın birinin sınav dönemlerinde daha yoğun cilt temizliği ve bakımı yapması gerekiyor. Ancak bir uzmana danışmak akneleri önceden engellemeyi sağlıyor.

Biorichi Çay ağacı merhemi (Melkfett Krem),bakterileri azaltıyor ve cildi temizliyor. Üst deriyi homojen şekilde soyan sistem kanalların ağzını açıyor ve tıkalı alanlar vakumlanarak boşaltılıyor.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu