Kuru Şampuan İle Su Kullanmadan Saçınızı Spreyleyerek 2 Dakikada Temizleyin…

Özellikle uzun saçları şampuanlamak,kremlemek ve kurutmak zaman alıyor. Artık bir çok kadın, kuru şampuan kullanarak bu zaman kaybını engellemeye başladı.Kuru şampuan , sprey halinde piyasada bulunuyor ve içindeki pirinç ya da tapioka nişastası yardımı ile saça nüfus ediyor ancak saçın doğal yağından saçı mahrum etmiyor.Böylelikle 2 saç yıkama arasındaki süre uzatılabiliyor.

Kuru Şampuan

Genç tüketiciler zaman içinde saça zarar verebileceğinden dolayı kimyasallardan uzak durmak istiyorlar.Diğerleri ise saçın parlak ve düzgün görülmesini sağlayan saçın doğal  yağını korumak istiyor. Birçok kadın ise tamamı ile şampuan kullanımını “no-poo” hareketi ile hayatlarından çıkarmış durumda.

Kuru şampuanı çantanızda taşıyarak dilediğiniz zaman bir kaç dakika uygulama ile susuz saç temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellikle seyahat halinde iken  ya da saçınızı yıkamaya vaktiniz olmadığında çok işe yarıyor.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu