Bronzlaştırıcı ürünler yüz hatlarını belirginleştiriyor. Allık cilde taze bir görünüm kazandırıyor, aydınlatıcılar ise ışığı yansıtarak cilde canlı bir etki veriyor. İşte, yüz hatlarını makyajla ortaya çıkarmanın püf noktaları…

Yüzünüzde makyaj öncesi ve makyaj sonrası etkiyi görmek için bir aydınlatıcınız olmalı. Onunla göz altındaki morlukları kamufle ettikten sonra bronzlaştırıcı ürününüzü elmacık kemiklerinizin altına ve şakaklara uyguladığınızda hatlarınızın daha belirgin olduğunu görebilirsiniz. Son olarak uyguladığınız allık ise cildinize tazelik kazandırır.

1. adım: Hafif ışıltılı aydınlatıcı ürününüzü kaşların hemen altına ve elmacık kemiklerinin dış kısmına minik dokunuşlarla sürün. Bu uygulama yüzünüzdeki tüm gölgeleri yok eder ve canlı bir görünüm kazandırır.

2. adım: Göz aklarının daha parlak görünmesini istemez misiniz? Aydınlatıcı etkili kreminizden göz kapağının iç kısmına bir miktar uygulayın. Parmak ucunuzla ya da bir fırça yard ımıylaiyice dağıtın.

3. adım: Bir parça aydınlatıcıyı burun kanatlarının iki yanına uygulayın. Artan kısmı cilde yedirin. Bu tür ışık
yansımaları cildin doğal bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Burun ucuna kesinlikle uygulama yapmayın, aksi halde cildiniz fazla parlak görünecektir.

4. adım: Bronzlaştına pudranın allık fırçası yardımıyla elmacık kemiklerinin altına sürün ve yüzün dışardan ortasına doğru yayın. Pudranın yünün her tarafına yayılmasını engellemek için fırçadaki fazla pudrayı elinizin tersine vurarak dökün.

Ginkgo Kremi

5. adım: Bronzlaştma pudra nereye uygulanırsa, yüzün o bölgesini optik olarak geri plana iter. Bu yüzden çene
kontürünü kamufle etmemek için yüzün alt bölgesine daha az uygulama yapın. Ürünü çene kemiğinden çeneye doğru paralel bir şekilde sürün.

6.adım:Bronzlaştırıcı ürünler her zaman allığa ihtiyaç duyar. Bu yüzden allığı elmacık kemiğinin en üst noktasına uygulayın. Bu noktayı hafif gülümseyerek elde edebilirsiniz.

Bütün bu aşamaları uygularken Biorichi ginkgo kreminizi kullanmayı unutmayın.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu