Kondroitin nedir?

Glukozamin gibi kıkırdağın temel bir bileşenidir. Kıkırdağın elastisitesinden sorumludur.Kıkırdak içerisine sıvı çektiği ve kıkırdak elastisitesini artırdığı bilinmektedir.

Kondroitin Osteoartrit tedavisinde nasıl bir fayda sağlar?

Kondroitin sülfat, kıkırdağın bozulmasına yol açan  yıkıcı enzimlerin aktivitesini engellemektedir. Böylece kıkırdağın yıkımı engellenerek  eklemin yapısı korunur. Glukozamin ve kondroitin sulfatın, kıkırdağın onarımında yapıtaşı olarak rol oynadığı bilinmektedir.

green farma glukozamine kondroiti

Glukozamin ve Kondroitin sülfat osteoartrit tedavisindeki faydaları nelerdir?

  • Eklem ağrısında azalma sağlar.
  • Eklem sıvısındaki ödemde azalma sağlar.
  • Zarar görmüş eklem yüzeylerinin tamiri ve yenilenmesi ne yardımcı olur.
  • Kıkırdak koruyucu özellikleri vardır.

Bu özellikleri sayesinde eklemlerdeki ağrının azalmasına ve eklemin yenilenmesine yardımcı olur.

Glukozamin ve Kondroitin sülfat nasıl kullanılmalıdır?

Gıda takviyesi olarak kullanılan mevcut teadviye ek ya da tek başına günde toplam 1500 mg Glukozamin alınması önerilmektedir

Sonuç olarak:satin-al

  • Artritten kaynaklanan eklem ağrılarını azaltır,
  • Yıpranmış eklemlerin iyileşmesini hızlandırır,
  • Normal eklem fonksiyonlarının sürdürülmesine yardımcıdır

 

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu