Glukozamin ve kondroitin sülfatın, kıkırdağın onarımında yapı taşı olarak rol oynadığı düşünülmektedir. Ayrıca kondroitin sülfat, yıkıcı enzimlerin aktivitesini engellemektedir.green farma glukozamin kondroitin

Kondroitin sülfat, elastisitesinden sorumlu olduğu kıkırdağın temel bir bileşenidir. Kıkırdak içerisine sıvı çektiği ve kıkırdak elastisitesini arttırdığı bilinmektedir.

 

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

satin-alLütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.