Ağrı kremi olarak çok sıklıkla önerdiğimiz bir ürün, Dr.Förster ürünü R/S/L-Balsamdır. Bu ağrı kremi, kaslara ve eklemleri hareketlendiri, canlandırır. Pirola yağı, biberiye yağı, mentol, çam iğnesi yağı, kafur içerir. Bu ağrı kremi, güçlü ısıtıcı etkiye sahip bitkisel özler sayesinde eklem ve kasların yumuşamasını sağlamada destek ürünüdür.

 Biorichi RSL Balsam

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.