1 Göz Altı Torbaları Aniden mi Gelişir ?

Göz altı torbaları alerjik bir reaksiyon sonucu aniden ortaya çıkabilir. Ateş, deri döküntüsü ya da nefes problemi gibi başka belirtiler varsa, hemen bir doktora başvurun. Son zamanlarda yeni bir şeyle temas edip etmediğinizi hatırlamaya çalışın. Düşük kaliteli güzellik ürünleri, evdi hayvan, yeni gıdalar alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.

biorichi-goz-cevresi-kremi

2 Sürekli göz altı şişliklerinden dertliyseniz…
Vücudunuzun su tutması göz çevrelerinde ve göz altında şişliğe sebep olabilir. Su tutma döneminin PMS belirtisi olup olmadığına dikkat edin. Eğer öyleyse yeşil çay gibi doğal diüretikler kullanın ve dehidratasyona katkıda bulunan tuzlu gıdaları beslenme düzeninden çıkarın..

3 Genetik mi?
Göz çevrelerindeki şişlik kalıtımsal olabilir. Anne ve büyükannenizin eski fotoğraflarına bakın, bu tür bir rahatsızlıkları var mı görün.
Eğer böyle bir durum varsa, yaş aldıkça sorunun daha da belirginleşmesi olağandır.
Ailenizde öyküsü olan bu tür şişlik ve morluklar için en iyisi doktor tavsiyesi almak, bu alanda uzman göz kremlerini kullanmak olacaktır.

4 Yorgun musunuz ?
Yorgun yada fibromiyaljiden muzdaripseniz diyet önemlidir. Vücudunuzda proteinler, esansiyel yağlar ve B vitamini eksik olabilir. Diyetinize yağsız et ve balık, süt ürünleri, vitamin B-12 daha fazla dahil olmalıdır.

Göz kreminizi de cildinizin besleyicisi olarak düşünün, maksimum oranda yaşlanmayı önlemek ve nihai olarak dit beslenmesi için, elma kök hücresi ve üzüm bileşenli kremler tercih edilebilir. C vitamini içeren nemlendirici ve göz toparlama jet bu konuda size yardıma olacaktır. Böylece nem kazanan gözlerinizin enerjisi yenilenir, koyu renk halkalar hafifler.

satin-al

 

Yoğun etkili göz çevresi kremini kapıda ödeme yöntemi ile sipariş vermek için hemen Burayı tıklayın…

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu