At kestanesi,Almanya’da 1960’lardan beri ilgi görmekte.Oradaki araştırmalar, at kestanesi çekirdeğinden çıkarılan bitkisel terapatiklerin bacaklarda şişme,kramp,iltihap,varis gibi bacaklardaki damar sorunları için geliştirilmesine neden oldu.Günümüzde ise at kestanesinin popülerliği, at kestanesi etkisine tanıklık edenlerin çoğunlukta olmasından kaynaklanmakta.

At Kestanesi

At Kestanesi Nasıl Etki Eder ?

At kestanesi, iltihap ve ödemin giderilmesinde yardımcı olur,damarlardaki kan akışını dengeler. Aescin adlı maddenin at kestanesi içeriğinde %3-6 oranında bulunmasının bu etkiyi yarattığı tahmin ediliyor. Aescin, sorunlu kılcal damarlardan kanın sızmasını engellediği,damarların elastik mukavemetini arttırdığı ve yine damar iç çeperlerinde delik açabilecek enzimlerin salınımını durdurduğu düşünülüyor.

Almanya Komisyon E’ ye göre kullanımı kabul edilen uygulamalar : bacaklarda kronik damar yetersizliği ,varisli damarlarda uygulama,ödem ve hemoroid.

Kapıda Ödeme Yöntemi ile 2 dakikada sipariş vererek at kestanesi kremine sahip olmak için hemen Burayı tıklayın.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu