Uzmanlara göre cilt yüzeyinde kümelenen pigment oluşumunun pek çok nedeni olabilir. Ama ön plandaki etkenler; yaşlılık ve UV… Neyse ki, daha az tahrişe neden olan yeni uygulamalar eski reçetelerin pabucunu dama atacak nitelikte…

Cilt Lekeleri Kremi

Cincinati Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmanın sonucuna göre dengesiz bir cilt tonunun ardında dört ana faktör bulunuyor: Hiper pigmentasyon, hücre yenilenmesinin yavaş olması, stres kaynaklı enflamasyon ve nemsizlik… Markaların yeni geliştirdiği teknolojik ürünler işte tam da bu sorunları hedefliyor. Yeni bir cilt bakım içeriği olan “sepiwhite” vücuttaki melanin üretimini kısıtlamaya yardımcı oluyor ve koyu lekeleri solduruyor.

B vitamini eksikliğini gidermede etkili bir bileşen olan niasinamid ise hücre yenilenmesini hızlandırıyor,ciltteki donuk görünümü ortadan kaldırıyor.

Cilt lekelerinden sizi kurtaracak Biorichi Calendula Kremi ‘ni 2 dakikada on-line sipariş verip kapıda ödeme yöntemi ile hemen satın almak için satın al butonunu tıklayın.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu