Kış aylarında yoğun tempolu bir şehir hayatına ayak uydurmaya çalışırken bazen kendimize ve özellikle de saçlarımıza gerektiği ilgiyi gösteremiyoruz. Soğuk havayla birleşen toz ve kir saçlarımızı da etkiliyor ve sahip olduğu nemi kaybetmesine neden oluyor. İlkbaharla birlikte yumuşayan iklimi fırsat bilip saçlarımıza ihtiyacı olan hacmi geri kazandırıyoruz ve kendimizi şımartmak için ‘sudan gelen sağlık’ anlamını taşıyan Spa’nın gücünden faydalanıyoruz. Artık evinizde kendi spa keyfinizi yaratarak saçlarınıza eski canlılığını kazandırmanız mümkün. Bunu yaparken de sadece saçlarınızı değil kendi ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz.

bitkisel şampuan

Nasıl mı? Yaşadığınız tüm stresi geride bırakın, hoşunuza giden aromalara sahip mumlan yakın ve sakin bir müzik açın. Kısacası bir spa merkezinde rastlayacağınız o huzur verici ortamı kendi banyonuza taşıyın. Mumların hoş kokuları sayesinde dışarıda karşılaştığınız rahatsız edici kokuların etkisini geride bırakırken, sevdiğiniz müzik eşliğinde tüm gün vücudunuzda biriken stresten arının. Kışın kasvetli ve karanlık havasından kurtulurken ilkbaharın getirdiği yenilikleri zihninizde canlandırın. Bu mevsimle birlikte açan çiçeklerden ilham alarak siz de doğanın bir parçasıymış gibi yepyeni bir beden ve ruhla hayatınıza yeniden başlayın. Şimdi de sıra saçlarda!

Havada uçuşan toz ve kirden etkilenen saçlarınızı sakın ihmal etmeyin. Isırgan özlü bitkisel şampuan sizi yalnız bırakmıyor ve saçlarınıza ihtiyacı olan ilgiyi gösteriyor. Bitkisel şampuanı hemen sipariş vermek için Burayı tıklayın.

Follow my blog with Bloglovin

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu