Tuzun günlük kullanımından kaynaklanan rahatsızlıklar,mutfağımızdaki tuzluklar kadar yaygın.Ancak tuz tüketimimiz bizi öldürüyor. Neden ? Çünkü sofra tuzu sadece sodyum klorür içerir.Himalaya tuzu ise bu yazının son bölümünde yer alan elementleri içerir. Bu elementler, milyonlarca yıl önce okyanuslarda bulunan ve doğal yollar ile sıkıştırılmış halde bulunan elementlerdir. Vücudumuz aslında bu elementleri içeren bir solüsyondur. Bu çözelti,yaklaşık 40,000 km uzunluğunda damarlarımızda akar ve vücudumuzun fonksiyonlarını düzenler.

himalaya tuzu

Himalaya tuzu, hayat kaynağıdır. Vücuda alındığında canlılık ve enerji verir. Himalaya Tuzu satın almak için hemen Burayı tıklayın…

Himalaya Tuzu içindeki elementler :
Hydrogen, lithium, beryllium, boron, carbon, nitrogen, oxygen, fluoride, sodium, magnesium, aluminum, silicum, phosphorus, sulfur, chloride, calcium, scandium, titanium, vanadium, chromium, manganese, iron, cobalt, nickel, copper, zinc, gallium, germanium, arsenic, selenium, bromine, rubidium, strontium, yttrium, zirconium, niobium, molybdenum, ruthenium, rhodium palladium, silver, cadmium, indium, tin, antimony, tellurium, iodine, cesium, barium, lanthanum, cerium, praseodymium, samarium, europium, gadolinium, terbium, dysprosium, holmium, erbium, thulium, ytterbium, lutetium, hafnium, tantalum, tungsten, rhenium, osmium, iridium, platinum, gold, mercury, thallium, lead, bismuth, polonium, astatine, francium, radium, actinium, thorium, protactinium, uranium, neptunium and plutonium.