Benim sorunum cildimdeki sivilceler… Akne oluşumu için ciltte üç faktörün yanyana gelmiş olması gerekir:  Cilt yüzeyinde biriken ölü hücre tabakası, cildinizin fazla yağ salgılıyor olması ve bakteriler. Aknesiz bir cilt doğru temizleyiciyi seçmekle başlar, içinde salisilik asit bulunan ama cildinizi kurutmayacak bir temizleyici seçmelisiniz.

Sivilce,Çay Ağacı Merhemi

Temizleyicinin ardından sivilcelerden kurtulmanızı sağlayacak bir onarıcı ürün kullanmalısınız. Salisilik asit içeren onarıcılar gözenekleri temizleyerek, hem oluşmuş sivilceleri tedavi etmeye ve hem de yenilerinin oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Son adımınızsa nemlendirme. Akneli ve yağlı bir tene sahip olsanız bile günlük bir nemlendirici kullanarak cildinizi nemlendirmeli ve dengelemeksiniz. Yağsız nemlendiriciler kullanarak ışıltılı ve aknesiz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Ayrıca Biorichi çay ağacı merhemi kullanmanız önerilir. Çay ağacı merhemi hemen satın almak için Burayı tıklayınız.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu