Akne problemi…

Soru : Ortalama üç yıldır akne problemi yasıyorum. En büyük sorunum sivilcelerin küçük kırmızı lekeler halinde iz bırakması. Dermatologa gittim, kan testi de yaptırdım, bir problem görünmüyor. Gerçekten yardımınıza ihtiyacım var.

Çay Ağacı Merhemi

Çözüm: Öncelikle oluşan lekenin bir akne sonrası yara izi mi, yoksa leke mi olduğuna karar vermelisiniz. Sivilce oluşumundan sonra o bölgede koyu renk lekelenmeler gözlemleyebilirsiniz, bunlar akne sonrası oluşan lekelerdir. Hücresel yenilenmeyi hızlandıran, cildi soyarak cilt yüzeyini yenileyen ürünlerle lekelerinizden kurtulmanız mümkündür. Akne lekelerini hızlı ve etkili şekilde azaltmak için kullandığınız bakım ürünlerinde C vitamini olmasına dikkat edin. Ancak bu tip uygulamalardan sonra dikkat edilmesi gereken şey, güneş ışınlarından korunmaktır.Bunun yanında Biorichi çay ağacı merhemi kullanmanız önerilir.

Çay ağacı merhem ni hemen satın almak için Burayı tıklayınız.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu