Ruj ya da ojelerdeki renk paletleri son birkaç yıldır sınır tanımıyor.Gözlerde, dudaklarda ve özellikle tırnaklardaki yeni renkler artık bizi şaşırtmıyor.

Hatta kırmızı, bordo ve ‘frendi’ arasında sıkışmış hayatımıza renk kattığım söyleyebilirim. Yaz sezonu yaklaşırken makyaj artistleri yine tüm yaratıcılıklarını kullanıyor. Bize de onların yarattıklarım hayata geçirmek kalıyor. İşte, yeni trendlere adapte olma kuralları…

makyaj

TRENDİ HAYATA GEÇİRİN: Defilelerden ya da moda dergilerinden takip ettiğimiz makyaj trendleri, fotoğraflarda kullanılan ışık ve photoshop uygulamalanyla bambaşka bir görünüme bürünebiliyor. Dergilerdeki büyüleyici görünüme kanmayın. İşe makyaj çantanızda yeni sezonun tek bir organik makyaj ürününe yer vererek başlayın. Bu değişime en kolay dudaklar adapte olur. Yeni ruj renklerini ruj fırçasıyla uygulamak yerine parmak ucunuzla deneyin. Böylece rengin dudağınızda “boya’ gibi durmasını engellemiş olursunuz. Far renkleri daha yanıltıcıdır. Yine de renkli bir eyeliner makyaj trendindeki maceranızın ilk denemesi olabilir.

RETRO OLMAYIN: Geçmiş dönemleri harfiyen referans alan trendlerden uzak durun. Örneğin, 401arın nostaljik kaş formlan günümüz için oldukça abartılıdır.

 Gözlerdeki gölge belki an itibariyle fazla “stylish” algılanabilir, aynada kendinizle yabancılaştığınızı düşünüyorsanız, ürünleri kullanmaktan vazgeçebilirsiniz.    Örneğin, fuşya dikkat çekici bir renktir. Mak-1 yaj artistleri özellikle kumralların bu renkle modem bir görünüm I yakalayabileceği konu sunda hemfikirler.

KONFORDAN ÖDÜN VERMEYİN: Yeni bir trendi uygularken evinizde olmanın rahatlığını yaşayın Kendinizi dış dünyaya açmaya karar verdiğinizde bunun bir arkadaş buluşması olmasına özen gösterin Yeni bir makyaj trendini işyerinde karşılamak, gününüzün stresli geçmesine neden olabilir…

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu