Rafine sofra tuzunu bir daha sofranızda görmek istemeyeceksiniz. Neden ?

Çünkü rafine sofra tuzu kirli kaya, deniz ve göl tuzunun tüketime hazır hale gelebilmesi için işlem görmüş sodyum klorürdür. Akışkan olması ve nem tutmaması için alüminyum hidroksit; beyazlatmak için hidrojen peroksit gibi 11 yabancı madde ilave edilir.

Himalaya Tuzu

Rafine sofra tuzu, gördüğü işlemler sonrasında vücudumuzun ihtiyacı olan tüm doğal minerallerini kaybeder.Tüm bu işlemler ve ilaveler sonrasında rafine sofra tuzu vücudumuz için agresif bir madde haline gelir.Bağışıklık sistemimize zarar verir. Tüketilmesi vücudumuzun doğal minerallerinin ve enerjisinin kaybolmasına sebep olur.

Rafine sofra tuzu yerine size Organik Himalaya Tuzu ‘nu tavsiye ediyoruz. Himalaya tuzu, 256 milyon yıl önceki temiz deniz sularının aşırı güneş ısısıyla kuruması ve yüksek basınç altında kristalleşmesiyle oluşmuştur. Hem sağlığınıza destek hem yemeklere lezzet! İnsan vücudunun ihtiyacı olan mineralleri içerir ve yemeklere doğal tuz tadı verir.

Himalaya Tuzu hakkında daha fazla bilgi ve fiyat için  Burayı  tıklayınız.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu