At kestanesi,krem formunda Almanya’da kronik venöz yetersizlik (CVI) için kullanılıyor. Bu rahatsızlık, uzun süre ayakta durma veya yürüme sonucu bacaklarda ağrı ve yanma ile ortaya çıkmaktadır. Semptomlar, ödem ve venlerin inflamasyonu sonucu meydana geliyor.

Dr.Förster At Kestanesi Balsamı

Klinik çalışmalarda at kestanesi kremi nin  CVI semptomlarını yok etmede  başarılı olduğu ve kapiler yetersizlik durumlarında kullanılan Orutositler kadar iyi sonuç verdiği şeklindedir.Almanya Sağlık Bakanlığı at kestanesi kremi nin varislerde kullanılabileceğini belirtmiştir.

Hemoroid tedavisi nde kullanılan at kestanesi kremi, aynı zamanda romatizmal ağrılar, kas ağrıları, saç dökülmesi, yüzdeki güneş lekeleri, damar ağrıları ve göğüslerin toparlanmasında da son derece etkilidir.At kestanesi, ayrıca bacaklardaki variste dolaşımı düzenler, ağrıları dindirir, gevşemiş boyun derisini sıkıştırır.

Aslında zehirli bir meyve olan at kestanesi, harici olarak kullanıldığında varis ve basura iyi geliyor, romatizmal ağrıları ortadan kaldırıyor.

At Kestanesi kırışıklıklara karşı etkili silahtır.Kırışıklık giderici kremlerin hemen hemen tamamında at kestanesi kullanılır. Botoks etkisi yapan kremler, vücut bakım ürünü ve sıkıştırıcılarda da yoğun bir miktarda at kestanesi bulunuyor.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu